Manikúra

Manikúra

NŠ Beauty Salón ponúka najkvalitnejšie metódy manikúry, ktoré sú s na trhu.

Lakovanie CND Shellac

Náš salón je držiteľom certifikácie VIP Shellac salón. Používame výhradne originál produkty CND Shellac TM .

Tento revolučný produkt spôsobil boom po celom svete. Unikátna technológia systému CND Shellac TM v sebe kombinuje ľahkosť laku s vysokým leskom a dlhotrvajúcim efektom, ktorý vydrží niekoľko týždňov. Okrem týchto unikátnych vlastnosti disponuje CND Shellac TM neuveriteľnou variabilitou použití 102 základných odtieňov farieb a ich škála sa neustále rozširuje v nových kolekciách každý rok na jar, leto, jeseň, zimu.

Výhody CND Shellac

- Dlhotrvajúci odtieň po dobu 2- 4 týždňov
- Vysoký lesk po celú dobu nosenia
- Nekonečná variabilita dizajnu
- Farba, ktorá je odolná a trvanlivá
- Rýchlosť aplikácie
- Jednoduché a rýchle odstránenie (nie zbrusovaním)
- Spevnenie slabých nechtov
- Nepoškodené nechty

Shellac™ je vhodný pre všetky zákazníčky, ktoré chcú nádherné nechty, ale nemajú čas na ich údržbu. Je určený pre prírodné nechty, pričom u slabých a tenkých nechtov pomáha ich spevneniu, u tvrdých a krehkých nechtov dodá pružnosť a to všetko pomocou tenkej vrstvy Shellac™.

Shellac™ ponúka vďakua svojmu chemickému zloženiu s nízkou úrovňou rozpušťadiel a miernou vyššou viskozitou umožňuje veľmi pohodlné použitie bez zápachu. Aj klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií, budú môcť úspešne nosiť Shellac™. Jeho „3free“ vzorec je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen ani ftaláty a je vhodný aj pre tehotné ženy.

Klasická manikúra

Je to základná úprava nechtov, pri ktorej sa nechty upravujú opilovaním do určeného tvaru po dohode s klientom (hranaté, mandľové, oválne). Po tomto úkone zatlačíme kožičku (cutikulu). Nechty vyleštíme, prípadne nalakujeme. Na záver nanesieme olej na kožičku, aby sa vyživili nechtové valy. Ruky nakrémujeme. Vykonávame ju buď suchú pomocou zmäkčovadla, alebo mokrú za použitia vodného kúpeľa. Vhodnejší spôsob odporučí naša manikérka. Manikúra zahŕňa ošetrenie kutikuly (nechtová kožička), úpravu nechtov na požadovaný tvar a dĺžku, ktoré prispôsobujeme želaniu klientky. Následne aplikujeme ošetrujúci lak podľa typu nechtov. Na záver do kutikuly vtrieme výživný olejček a ruky nakrémujeme.

Japonska manikúra

Japonská manikúra P shine je vhodná pre väčšinu nechtových skupín – rozštiepené, lámavé, ryhované i nerastúce nechty. Keďže princípom tejto manikúry je leštenie nechtov, nie je vhodná pre nechty tenké a veľmi zničené. Kúra podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov. Musí sa pravidelne po 14 dňoch doplňovať. Hlavnými zložkami je včely vosk a kremičitá hlinka.
Japonská manikúra unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobý čo sa týka vylepšenia kvality nechtu. Vykonáva sa zalešťovaním včelieho vosku do prírodného nechtu. Pomocou jelenicovej hubky do nechtovej platničky vpravujeme pastu, ktorú tvorí prírodná hornina bentonit. Tá obsahuje dôležité látky pre metabolizmus koreňa nechtu. Následne nanášame púder, ktorý obsahuje parafíny, včelí vosk, glyceríny, pantheol, lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým sa nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie. Výsledkom sú krásne, lesklé a vyživené nechty. Japonská manikúra odrastá spolu s nechtami a pre viditeľný efekt ju odporúčame opakovať každé 2 týždne po dobu 2 mesiacov. Súčasne sa tiež prekrví nechtové lôžko a zabezpečí sa tak jej zdravý rast. Nechty by sa nemali minimálne 2 dni lakovať. Po tomto čase je možné nechty aj odlakovávať bez toho, aby ste z nechtu odstránili ošetrenie voskom. Nechty majú po aplikácií vysoký lesk a vypadajú skvele. Doba ošetrenia nechtov touto metódou je približne 30 minút a doporučené ďalšie ošetrenie je po 2 týždňoch. Metóda je vhodná pre mužov a ženy. Po dohode s klientom môžeme pridať k procedúre píling, masku na ruky alebo parafín.

Spevnenie prírodných nechtov (gélom)

Táto služba sa ponúka zákazníčkam, ktoré majú pekné a zdravé svoje prírodné nechty, ale nemajú ich natoľko pevné aby si vypestovali požadovanú dĺžku. Je to povrchová úprava prírodných nechtov, kde sa pomocou špeciálneho gélu spevňujú prírodné nechty, čím dosiahneme väčšiu tvrdosť nechtu a postupom času aj dĺžku.