Predlžovanie mihalníc

Predlžovanie mihalníc

NŠ Beauty Salón ponúka všetky metódy predlžovania mihalníc dostupné na trhu.

Metódy predlžovania mihalnice

Lash Lift
3D mihalnice
4D norkové mihalnice
5D, 6D mihalnice
Nano mihalnice
Volume mihalnice
Lepenie trsov

Lash Lift

Novinka v oblasti tvarovania vlastných rias. Táto technika spočíva v napnutí a zatočení rias na špeciálnu silikónovú formu. Výsledným efektom sú zatočené a dlhšie riasy smerom k obočiu vrátane aplikovanej výživy rias Botox Bomb a farbenie mihalnic. Je vhodný aj pre ženy ktoré majú alergie na maskaru.

Vzhľad 3D,4D,5D,6D Nano mihalníc a Volume mihalníc sa definuje pri konzultácii, kedy sa zladí požiadavka zákazníčky s odporúčaním odborníčky, ktorý je odvodený od prirodzenej hustoty, hrúbky a dĺžky prírodných mihalníc zákazníčky. Zladením viacerých aspektov sa vytvorí vzhľad mihalníc tak, aby požadovaný efekt spĺňal predstavy zákazníčky. Spoje nalepenia nie sú viditeľné.

3D mihalnice

3D umelé riasy sú jedinečné trvácne syntetické vlákna, ktoré sú nalepované na vlastné riasy, čím sa predĺžia a zahustia a vyzerajú absolútne prirodzene. Na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí jedná riasa. Výsledkom sú jemne vytočené, krásne riasy, ktoré pôsobia veľmi prirodzene. Mihalnice vám vydržia 3 až 4 týždne, v ponuke sú rôzne dĺžky i hrúbka. Okrem čiernej farby môžete skúsiť aj výstrednejšie zlaté.

4D norkové mihalnice

Zvýraznite a rozjasnite váš pohľad s mihalnicami siahajúcimi až do neba. 4D mihalnice majú dlhšiu životnosť ako 3D, sú viac nadľahčené a ich nosenie je veľmi prirodzené a komfortné. Soft 4D riasy sú mäkké na dotyk a vám vydržia 5 až 6 týždňov. V ponuke sú rôzne dĺžky a farby mihalníc. Na každú prírodnú mihalnicu sa nalepia špeciálnou technikou 2-4 riasy v hrúbke 0,10 - 0,18 mm. Tým sa vytvorí efekt bohatých, hustých, ale stále prirodzene vyzerajúcich mihalníc.

5D a 6D mihalnice

Na prírodnú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou 5-6 tenkých rias. Tým sa vytvorí efekt bohatých, hustých mihalníc. Riasy sú objemové , a teda aj dámy, ktoré majú vlastné riasy redšie môžu mať vo výsledku husté mihalnice. Používané sú jemné riasy hrúbky 0,05 - 0,07 mm.

Volume mihalnice

Na prírodnú mihalnicu sa nalepí viac tenkých mihalníc v rovnakej dĺžke ako je prírodná mihalnica. Trsy Vám zaručene garantujú väčší objem predĺžených mihalníc a sú vhodné na docielenie volume efektu v predlžovaní mihalníc.

Nano mihalnice

Novinka v oblasti predlžovania mihalníc! Vďaka svojej ľahkosti nezaťažujú prírodné mihalnice a zabraňujú ich častému vypadávaniu. Sú vyrobené z odľahčeného a vysoko lesklého materiálu, preto sú vhodné k objemovému predlžovaniu mihalníc. Vďaka špeciálnej štruktúre materiálu, z ktorého sú zhotovené zvyšujú priľnavosť lepidla. NANO mihalnice majú vyšší lesk. Výrazne lesklé umelé riasy s hrúbkou 0,18 mm vytvárajú efekt ako keby ste k aplikácií použili mihalnice s hrúbkou 0,20 mm a zaťažujú prírodné mihalnice menej ako mihalnice s hrúbkou 0,15 mm.

Lepenie trsov

- Ultra ľahké
- Prirodzené

Tieto trsy tvorí približne 8 rias spojených do malého uzlíka a lepia sa na očné viečko latexovým lepidlom alebo špeciálnym lepidlom. Vedia vytvoriť aj WOW efekt po dohode s klientkou. Na výber je z viacerých dĺžok a hustoty. Životnosť - 2-3 týždne

Starostlivosť o mihalnice

Po dobu najmenej 24 hodín si riasy nezamočte. Prvých 48 hodín po aplikácii sa vyhnite saune a plávaniu. O či ani mihalnice si netrite. Čistite iba okolie očí. Po aplikácii umelých mihalníc si riasy nefarbite ani nenatáčajte inak odpadnú. Na natočenie rias nepoužívajte obyčajné klieštiky na riasy! Umelé mihalnice neťahajte pretože s nimi vytrhnete aj tie prirodzené! Nepoužívať riasenku! Nepokúšajte sa odstrániť si mihalnice sami! Nikdy za svoje riasy neťahajte ani ich nekrúťte! Nepoužívajte očný odličovač na olejovej a krémovej báze!

Svoje riasy prečešte kefkou no nie často. Dopomáha to k rýchlejšiemu vypadavaniu mihalníc. Snažte sa spať na chrbte alebo na boku aby sa zabránilo kontaktu mihalníc s vankúšom. Ak sa svojich rias dotýkate, vždy to robte pohybom dohora, nie do strán a riasy si netrite. Pri používaní očných krémov a sér sa snažte vyhnúť tomu aby prišli do kontaktu s riasami alebo líniou rias.

Mihalnice sa dopĺňajú každé 3-4 týždne.