Predlžovanie a zahusťovanie vlasov

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov

Získajte vlasy, o ktorých ste vždy snívali! Uvažujte o predĺžení vašich vlasov? Potrebujete pridať viac objemu svojím jemným vláskom bez života alebo sa vám nechce čakať niekoľko rokov, kým vám vlásky dorastú na požadovanú dĺžku. Alebo možno len chcete mať dlhú a hustú korunku krásy. Vlasy sú korunou krásy a predĺžením ju môžete získať už za niekoľko hodín. Predlžovanie vlasov je stále viac vyhľadávaná metóda, ktorou získate žiadanú dĺžku vlasov a hustotu vašich vlasov. Aplikácia prameňov trvá individuálne a závisí od počtu aplikovaných prameňov. Vlasy po aplikácii možno farbiť, fúkať, žehliť, kulmovať. V prípade predlžovania vlasov neexistujú žiadne vekové obmedzenia a nezáleží ani na kvalite, či farbe vlasov. Jediným dôležitým kritériom je, aby dĺžka vlasov dosahovala aspoň 10 centimetrov. Vlasy si môžete dať predĺžiť o 10, 30, či až 70 centimetrov. Záleží iba na vašej predstavy.

V našom salóne používame európske a ruské vlásky najvyššej kvality. Typy vlasov sa líšia v štruktúre a dĺžke života, naše sú 100% ľudské vlasy, čo znamená, že im môžete poskytnúť rovnakú starostlivosť a styling ako s vlastnými vláskami.

Máme 5 ročné skúsenosti s rôznymi metódami predlžovania vláskov! Zavolajte nám a rezervujte si konzultáciu ešte dnes, zistite, či predlžovanie vlasov je pre vás vhodné a aký spôsob vám vyhovuje najlepšie.

Eurolock

Metóda spočíva v nadpojení vlasového prameňa na prameň vašich vlasov pomocou eurolocku, ktorý je z ľahkého kovu, 6 mm dlhý, na jednom konci rozšírený a vystlaný silikónom. Rozšírené ukončenie a silikónová výstelka zabraňuje zrezaniu vašich vlasov. Na túto metódu sú vhodné iba kliešte na to určené, zatvorenie euroloku pozostáva z stlačenia eurolocku. Pramienky sa po nadpojení z vašich vlasov nezošmyknú. Výhodou je veľmi nenápadný spoj.

Microring

Mikroringová metóda sa považuje za jednu s najšetrnejších a najbezpečnejších spôsobov predlžovania a zahusťovania vláskov. Pramene sú aplikované pomocou kovovej mikrospojky (korálky), ktorá vždy korešponduje s farbou prírodných vlasov. Bez prítomnosti tepla sa špeciálnymi kliešťami uzatvorí kovová spojka, prírodný vlas je tak úplne chránený pred porušením štruktúry v dôsledku nadmerného tepla a roztavenia keratínu.

Keratín za tepla

Metóda napájania vlásov keratínom za tepla spočíva v napájaní vlasového prameňa na prameň vašich vlasov roztavením keratínového spoja tepelnými kliešťami pri teplote 120 - 180°C. Roztavený keratín sa prekladá po stranách spojených vašich prameňov s nadpájanými. V strede je stlačený špeciálnymi kliešťami, ktoré spoj uzatvoria. Keratín je stavebná bielkovina vlasov, ktorá je prirodzenou zložkou samotného vlasu. Táto metóda zaručuje dokonale splynutie Vašich vlasov s nadpajaními pramienkami a nepoškodí vaše vlastné vlásky. Spoj, ktorý je týmto spôsobom vytvorený, je veľmi pevný a takmer neviditeľný. Pokožka hlavy je chránená špeciálnym izolačným krúžkom. Predlžovanie vlasov pomocou keratínu je najjemnejšia a najšetrnejšia metóda zo všetkých. Táto metóda je vhodná pre všetky typy vlasov hlavne pre jemné a riedke vlasy, pretože spoj sa prispôsobuje požiadavkám a potrebám klientky.

Ako sa starať o predlžené vlasy

Česanie vlasov
Predĺžené vlasy sa musia pravidelne česať, minimálne 2x za deň. Pri česaní venujte dôkladnú pozornosť pri samotných spojoch. Nebojte sa kefou na predlžené vlasy prečesať samotné spoje je to dôležité rozčesať vlasy aj pri spojoch, inak by sa vám vlasy začali uzliť. Kefou prejdite od spoju až ku končekom. Pri rozrezávaní dĺžok jemne pridržiavajte vlasy druhou rukou v oblasti spojov, nebudete tak zaťažovať vaše vlasy.

Umývanie vlasov:
Vlasy si umývajte jemne, najlepšie pod sprchou v záklone. Zabránite tak zauzlenie vlasov. Vlasy je dôležité poriadne opláchnuť pri pokožke, aby vám nesvrbela hlava. Balzamy dávame len do dĺžok nie k spojom, tak isto aj masky na vlasy. Pri keratínovej metóde si vlasy neumývať 48 hodín.

Sušenie:
Po umytí z vlasov pomocou uteráka vytlačte prebytočnú vodu a potom môžete vlasy nechať voľne vyschnúť. Pred akoukoľvek tepelnou úpravou je dobré používať oleje a termo mlieka.

Spanie:
Pred spaním vlasy prečešte, dajte do gumičky, alebo zapleťte do copu, predídete tým zacuchávaniu.

Kúpanie
Pri návšteve kúpaliska, bazénu, mora alebo termálnych kúpalísk, si vlasy vždy dajte do vrkoča, drdolu alebo copu, a po kúpaní ich opláchnite sladkou vodou. Sauna je veľká záťaž pre vlasy, preto je dobré pred tým vlasy namočiť a aplikovať olejček. Vlasy si zabaľte do uteráka.

Styling:
Vlasy si môžete ďalej upravovať tak, ako ste zvyknutá. Môžete používať svoje obľúbené prípravky (gély, vosky, tužidlá..) a vytvárať si účesy, na aké ste zvyknutá. Taktiež môžete používať natáčky, kulmy, žehličky a pod.