Collarium 2 v 1

Collarium 2 v 1

Collarium 2 v 1 - kolagénová terapia celého tela + bezpečné opaľovanie

Špeciálne trubice Collagen plus pomáhajú vďaka svetelnej terapii opäť vytvoriť zásoby prírodného kolagénu, ktorého tvorba v tele sa pribúdajúcim vekom znižuje. Collarim Mon Amie Vám ponúka opatrnú a bezbolestnú procedúru celkového omladzovania Vašej pokožky. Collarium využiva kombinovane alebo nezávisle dva systémy trubíc, jedny sú určené na vitalitizáciu pokožky a druhé pre účinné, ale hlavne bezpečné opálenie pokožky.
Klient si môže zvoliť, či má záujem len o kolagénovú terapiu celého tela, alebo chce súčasne aj procedúru UV trubíc pre zamatové opálenie. Tieto trubice stimulujú tvorbu vitamínu D3 a vyvolávajú bio - pozitívne efekty.
Collarium využíva špeciálny senzor, vyvinutý pre toto zariadenie, ktorý meria koncentráciu melanínu v pokožke klienta a určí tak typ pokožky. Následne sa automaticky nastaví optimálna procedúra, čo poskytuje maximálnu bezpečnosť.

Rozsiahla štúdia* preukázala, že:

- 97% klientov pociťuje pevnosť a pružnosť pokožky celého tela,
- 97% klientov pozoruje výrazný efekt liftingu tváre, krku a na dekolte,
- 88% klientiek zaznamenalo značnú celkovú vitalizáciu pokožky.

*Pozorovacie štúdia po dobu troch mesiacov, rok 2008, klinika Piano, Švajčiarsko

V závislosti na aplikácii vykazuje svetelná kolagénová terapia rozdielne omladzujúce efekty:

- Vitalizácia po 10 aplikáciách po dobu 3 - 4 týždňov: Aktivuje sa látková výmena a koža sa detoxikuje.
- Regenerácia po 20 aplikáciách po dobu 6 - 8 týždňov: Zahoja sa nečistoty Vašej kože, tá pôsobí jasnejšie, sviežejšie a zdravšie, zvýši a vlhkosť.
- Napnutie po 30 aplikáciách po dobu 9 - 12 týždňov: Spevnením kolagénovej štruktúry získa Vaša koža späť svoju pružnosť, drobné i hlbšie vrásky sa vyplnia.

K zachovaniu dosiahnutých výsledkov sa odporúča aplikovať svetelnú kolagénovú terapiu v dĺžke 20 minút jeden až tri krát týždenne.

Collarium Mon Amie je určené pre všetky vekové kategórie.